Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] LAMPKA - OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] LAMPKA - OŚWIETLENIE WNĘTRZA

    trzeba psiknąć silikonem smaruje i wypycha wodę - prawdopodobnie w mechanizmie lusterka jest jakaś zapadka, zbyt płytka, w której zbiera się wilgoć i zamarza - stąd podczas otwierania lusterko się nie zatrzymuje - trzeba do środka w miejsce domniemanej zapadki napsikać silikonu. Ja byłem w ASO z tym, pogadałem z mechanikiem, popatrzyłem jak się rozbiera lusterko ;-) i jak się składa - i tyle. dopiero przy drugim lusterko mnie olśniło i mówię zeby mi tam psiknął silikonu. Po chwili zastanowienia koleś przyznał mi rację, że to rzeczywiście może być jedyna możliwość poradzenia sobie z tą konstrukcją. Od tamtej pory (już ze 3 mies.) problem się nie powtórzył.

    [ Dodano: Sob 19 Lut, 11 21:57 ]
    Zamieszczone przez winni77
    im więcej elektroniki, bajerów w aucie tym więcej rzeczy które mogą się zepsuć
    wini77, ale bez tej elektroniki i bajerów dziś nikt nie kupi samochodu. Każdy chce mieć brykę na bajerze. :/ to takie trochę błędne koło

  • #2
    [O2] LAMPKA - OŚWIETLENIE WNĘTRZA

    Witam,
    gdzie w Warszawie mogę kupić - w miarę od ręki i w miarę tanio - całą lampkę wnętrza mojej O?
    Wyleciał mi przełącznik. A może da się jakoś naprawić?

    PS.
    Nie zaglądałem jeszcze do środka. W załączeniu zdjęcie lampki.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      witam!

      Na ogol da sie to naprawic. Tez to mialem. Jezeli masz przelacznik i nie ma on urwanych "zabkow/zaczepow" to na 99% mozesz spokojnie sobie sam poradzic

      Najsensowinej: wez srubokret plaski i krzyzowy. Plaskim podwaz szybke od strony przeciwnej do przelacznikow. Sciagni ja. Odkrec dwa blachowkrety srubokretem krzyzowym.

      Wyciagnij lampke (jest dodatkowo na zaczepach, wiec delikanie podwaz)

      W lampce bedzie latac blaszka w ktora wklada sie ten przelacznik ktory Ci wylecial. mozeszez odrobine blaszke odgiac lub/i wsadzic cos miedzy zaczepy przelacznika zeby caly czas byly rozparte.
      jakby co to pisz.
      Zostały mi czesci, po szkodniku:
      VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
      Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

      Komentarz


      • #4
        klakier81, Link sprawdzony i pewny sprzedawca :diabelski_usmiech
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez heretyk
          witam!

          Na ogol da sie to naprawic. Tez to mialem. Jezeli masz przelacznik i nie ma on urwanych "zabkow/zaczepow" to na 99% mozesz spokojnie sobie sam poradzic

          Najsensowinej: wez srubokret plaski i krzyzowy. Plaskim podwaz szybke od strony przeciwnej do przelacznikow. Sciagni ja. Odkrec dwa blachowkrety srubokretem krzyzowym.

          Wyciagnij lampke (jest dodatkowo na zaczepach, wiec delikanie podwaz)

          W lampce bedzie latac blaszka w ktora wklada sie ten przelacznik ktory Ci wylecial. mozeszez odrobine blaszke odgiac lub/i wsadzic cos miedzy zaczepy przelacznika zeby caly czas byly rozparte.
          jakby co to pisz.
          Zgodnie z powyższą instrukcją wziąłem się do pracy - DZIAŁA!!!

          Wielkie dzięki za wsparcie.

          pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            a to podejdzie do O2?
            Bo pisze że z O1 :|
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Enriquez
              a to podejdzie do O2?
              Bo pisze że z O1 :|

              Claro que Si! (czyt. Tak

              Lampki w ibizie, O2, O1, fabiach golfach itp cudach byly i sa takie same.
              Zostały mi czesci, po szkodniku:
              VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
              Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

              Komentarz


              • #8
                Enriquez, madein identyko są :diabelski_usmiech
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • #9
                  dzięki
                  to se zapodam
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    Forum - Octavia Club Polska
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X